Sklepy internetoweskierowane na wymagania Twoich klientów

Rynek działa szybko, tak samo jak klienci. Jeśli jeszcze się nie dostosowałeś, powinieneś o tym pomyśleć jak najszybciej. Działamy na najnowszych technologiach dostępnych na rynku, dbając o szybkość i stabilność twojej platformy sprzedażowej, jednocześnie dbając o doświadczenie klienta.

młodzi ludzie pracują przy komputerach

Nie jesteśmy standardową agencją - wywodzimy się z logistyki i automatyzacji. Budujemy sklepy, które przede wszystkim sprzedają!

Od kilkunastu lat zajmujemy się e-commerce i automatyzacją procesów. Pozwala nam to patrzeć na sprzedaż internetową z całkowicie innej strony, niż typowe agencje. Skupiamy się na szybkim dotarciu klienta do realizacji zamówienia, zwiększając konwersję. Dodatkowo łączymy sklep z pozostałymi kanałami sprzedaży oraz systemami ERP. Sprzedaż staje się w pełni automatyczna.

Nie blokuje nam to tworzyć projektów, które zadziwiają i są zgodne z najnowszymi standardami techniczno-wizualnymi. Poniżej przedstawiamy Ci cztery projekty o bardzo zróżnicowanych wymaganiach klienta, abyś mógł jak najszerzej ocenić nasze możliwości.

Wybór naszej firmy to przede wszystkim:

Skupienie na sprzedaży
Optymalizacja pod SEO
Utrzymanie standardów UX/UI według obecnych ustaw
Najpopularniejsze silniki w Polsce (PrestaShop, WooCommerce, Magento)
Dowolność w funkcjach - piszemy dedykowane moduły i wtyczki
Wordpress

01 — Fashionlash

Minimalistyczny, skoncentrowany na produktach sklep internetowy, który oferuje użytkownikom intuicyjne i efektywne ścieżki zakupowe.

Zobacz case study
Prestashop

02 — Tech Eco

Nowoczesny sklep internetowy zintegrowany z istniejącymi kanałami sprzedaży.

Zobacz case study
Webflow

03 — Medika

Przykład tego jak nowoczesne technologie webowe i design zorientowany na użytkownika transformują cyfrową prezentację urządzeń.

Zobacz case study
Wordpress

04 — Lightbrow

Minimalistyczny, skoncentrowany na produktach sklep internetowy, który oferuje użytkownikom intuicyjne i efektywne ścieżki zakupowe.

Zobacz case study
dwóch mężczyzn rozmawia w biurze

Proces twórczy poparty najlepszymi praktykami w branży

01 / Analiza
(Poznajemy twoje problemy)

W pierwszym etapie musimy poznać Twój biznes i zrozumieć problemy z jakimi się borykasz. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane pod Twoją firmę. Jeśli przypadek tego wymaga, prześledzimy procesy fizyznie odwiedzając Cię w pracy.

02 / Projekt
(Tworzymy wspólny plan)

Niezależnie czy tworzymy workflow twojego magazynu, czy nowy sklep internetowy. Każda współpraca wymaga projektu, briefu i roadmapy, abyśmy mogli pracować bez przeszkód i zgodnie z Twoimi zaleceniami. Na tym etapie określamy ścisłe ramy projektu. Dzięki temu, od początku będziesz wiedział, co się dzieje i jakie są postępy w pracach.

03 / Realizacja
(Cyklicznie dowozimy wartości)

Najważniejsza część każdego projektu. Prace dla Ciebie wykonujemy w sprintach czterotygodniowych. Co dwa tygodnie spotykamy się i dyskutujemy o tym co zostało zrobione i co jeszcze jest do wykonania. W zależności od skali projektu, cykle sprintów mogą trwać nawet kilka/kilkanaście miesięcy.

04 / Wdrożenie
(Testujemy i badamy)

Pod sam koniec sprintu/ów Tomek lub Adam wdrożą rozwiązanie na środowisku testowym przygotowanym przez Ciebie. Po pomyślnych testach, uruchomimy rozwiązanie na produkcji i będziemy je monitorować w najbliższym okresie, aby upewnić się, że wszystko jest OK.

05 / Support
(Wspieramy i Rozwijamy)

Będziemy Cię wspierać również po wdrożeniu projektu. Każde rozwiązanie dedykowane, wymaga szczególnej i specjalistycznej opieki. Dzięki elastycznej ofercie planów wsparcia i dedykowanemu panelowi klienta reagujemy szybko na każdy zgłoszony problem i jesteśmy dostępni dla Ciebie nawet w weekendy, jeśli Twój biznes tego wymaga. Więcej o naszych planach wsparcia możesz przeczytać tutaj.

Kiedy życie daje Ci Limonki...

Możesz zrobić orzeźwiającą lemoniadę, ale mamy lepszy pomysł...

Zamów wycenę projektu
logo drillologo diabetyk 24
logo adelit   logo hs-trade
logo Ragabalogo electro 24
logo estetik logo gfcorp
logo bodex logo hurtownia wera
logo 4iq logo gym glamour
logo trefl logo marbo sport
logo megima logo mapen
logo nero dystrybucjalogo mokate
logo krosnologo pkmebel
logo miljalogo libox
logo telefony lesznologo wintech
logo marbologo kratki
logo king mount logo ihaa.pl

Z firmą Changelog współpracujemy w ramach supportu technicznego w zakresie integracji między systemami sprzedażowymi. Od początku współpracę można określić jako profesjonalną. Panowie dokładają wszelkich starań, aby jakość supportu była na najwyższym poziomie. Współpracujemy również przy wdrożeniu kolejnych integracji systemowych. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję w razie potrzeby czy występujących problemów. Dodatkowo wdrożenia poprawek i rozwiązywanie problemów technicznych również odbywa się w szybkim tempie, czas reakcji jest bardzo krótki, co ułatwia pracę i pomaga przy dalszym rozwoju. Liczymy na długofalową współpracę na utrzymującym się wysokim poziomie.

logo trefl
Agnieszka Pacuk
TRefl sa

Chcieliśmy usprawnić pracę naszego sklepu - lepiej zarządzać procesami w e-commerce, maksymalnie wykorzystać dostępne narzędzia i technologie. Zespół Changelog (daw. DreamTeam) dostarczył rozwiązanie stworzone dokładnie dla nas, dopasowane do konkretnych zapytań, potrzeb i realnych możliwości firmy. Wdrożenie całej strategii przebiegało sprawnie i nie odbijało się na prowadzonym biznesie. Szybko wykryli i usunęli główne błędy, które stopowały nasze działania, prowadząc przy tym sprawną komunikację z firmami trzecimi. Doceniam też, że Changelog (daw. DreamTeam) potrafi zrozumiale wytłumaczyć dość zawiłe procesy, a jego specjaliści byli dla nas dostępni praktycznie cały dzień.

logo gym glamour
Daniel Walendziak
Gym Glamour

Nie sposób przecenić profesjonalizmu oraz zaangażowania, jakie Changelog.pl włożyło w tworzenie naszej stronie internetowej. Ich zespół nie tylko dostarczył nam doskonałe narzędzie do prezentacji naszych produktów w grupie, ale także rozumiał czym nasza marka się kieruje. Dbając o najmniejsze detale, stworzyli stronę, która idealnie odzwierciedla naszą filozofię i estetykę. Ich podejście do projektu, skupienie na naszych potrzebach i perfekcjonizm sprawiły, że cały proces przebiegł gładko i efektywnie. Dzięki Changelog.pl mamy nie tylko funkcjonalną stronę, ale także wizualną perełkę, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Gorąco polecamy Changelog.pl każdej firmie, która szuka profesjonalnego i solidnego partnera.

logo golden mark
Łukasz Lener
Golden MArk

Współpraca z firmą Changelog przebiegła bardzo pomyślnie. Wdrożenie zmian we wtyczce Sellintegro zakończyło się sukcesem i oszczędziło nam miesiąc pracy jednego człowieka za cenę 1/3 wynagrodzenia pracownika, nie mówiąc o oszczędnościach i unikniętych błędach w przyszłości.Żadna inna firma nie chiała podjąć się realizacji tego zadania. Dla zespołu Changelog było to niezbyt wyymagające wyzwanie. Kontakt z Project Managerem przejrzysty, rzeczowy i prezycyjny. Drobne choroby wieku dziecięcego wdrożonej zmiany usunięte błyskawicznie. Duża elastyczność w kontekście współpracy. Jak będę potrzebował jakiejś dodatkowej funkcjonalności której nie oferuje Sellintegro, na pewno będę uderzał w pierwszej kolejności do chłopaków z Changelog.

logo hurtownia wera
kamil Jabłoński
Sport Cross

Rozpoczęliśmy współpracę z SellIntegro od automatyzacji wprowadzania zamówień, co bardzo ułatwiło nam pracę. Wyeliminowało dużo godzin pracy i przede wszystkim prawie do zera zminimalizowało błędy w wysyłkach. Ta współpraca była mega szybka, firma zrealizowała to rozwiązanie w tydzień i od razu właściwie zadziałało. Wdrożenie informatyczne nie jest łatwe i generuje sporo wysiłku dla obu stron. Teraz działa nam to wszystko bardzo dobrze. Wszystkie te usprawnienia wygenerowały w firmie więcej energii, która może skupić się na czymś innym, a nie na prostych operacjach.

logo ragaba
Justyna Bielawska
Ragaba

Przeczytaj co mówią o nas klienci

Nie musisz wierzyć nam na słowo, zobacz co mówią nasi partnerzy biznesowi.