O nas

Jesteśmy agencją zrzeszającą pasjonatów ukierunkowanych na dostarczanie wartości przy każdym projekcie!

Łączy nas wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce i obsesyjny upór w realizacji celu. ;)  Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo i skrupulatnie dbamy o każdy detal. Jako wyłączny partner integracyjny SellIntegro, możemy tworzyć rozwiązania szyte na miarę opierając się na rozwiązaniu używanym przez blisko 10 tysięcy firm handlowych w Polsce.

O nas

Dlaczego my?

Za naszą pracą stoją twarde liczby. Po każdym projekcie badamy wdrożony proces z klientem i pytamy o opinie. Dzięki temu w kolejnych projektach możemy być coraz lepsi i dostarczać Ci jeszcze wyższą jakość usług.

91%

Średni NPS u naszych klientów

150+

Wdrożeń integracji i automatyzacji rocznie

94%

Zamkniętych projektów z sukcesem

Poznaj naszą ekipę

To oni stoją na straży Twojego e-commerce dbając o każdy jego element.

Konrad Szatkowski
Konrad Szatkowski
Analityk e-commerce
Piotr Szatkowski
Piotr Szatkowski
HEAD OF DELIVERY
Balbina Bujak
Balbina Bujak
Project Manager
Adam Kadłuczka
Adam Kadłuczka
Automation Specialist
Konrad Szatkowski
Piotr Protasewicz
Automation Consultant
Tomasz Radomski
Tomasz Radomski
Development Support
Tomasz Radomski

stanley Kunz
Web designer
Tomasz Radomski
Martyna Wiernicka
Ux Designer
Programiści
Daniel Kowalski
.NeT Developer
Programiści
Specjaliści SellIntegro
Dedykowani Programiści
Nasze usługi

Co robimy?

Obsługujemy front oraz zaplecze twojej sprzedaży w internecie. Na rynku polskim jak i zagranicznym. Staramy się zapewnić jak najbardziej kompleksowe doświadczenie klienta, aby mógł załatwić wszystko w jednej agencji.

Zaawansowany support Premium

Nasz zespół wsparcia stale monitoruje twoje systemy i integratory, które je łączą, reagując szybko na ewentualne awarie i wspierając Cię w rozwijaniu automatyzacji. Nie tylko nie musisz martwić się o integralność narzędzi, ale również skonfigurujemy je tak, aby były optymalne dla twojej branży.

Dedykowane integracje między systemami

Jesteśmy w stanie zapewnić integrację z każdym dostępnym na rynku systemem e-commerce. Nie ograniczamy się jedynie do połączeń z systemami ERP. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami oprogramowania e-commerce i tworzymy rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

Twój zespół e-commerce na wynajem

Ty decydujesz, kogo potrzebujesz, a my dostarczamy doświadczonych specjalistów. Pomożemy Ci w całości obsługi twojej sprzedaży online, automatyzując procesy i optymalizując wysyłkę. Zawsze dostarczamy wartości, które pozwolą zaoszczędzić nawet kilka etatów w twojej firmie.

Wdrożenia systemów OMS i ERP

Wdrożyliśmy systemy ERP i OMS w dziesiątkach firm i opracowaliśmy własne metody automatyzacji. Integrujemy je aby stworzyć jeden spójny system i dbamy o to, aby wszystkie te narzędzia współpracowały ze sobą, ułatwiając Ci codzienną pracę i pozwalając skupić się na rzeczach ważniejszych niż wystawianie faktur.

Sprzedające sklepy internetowe

Obsługa klienta jest kluczowa w sprzedaży online, dlatego ważne jest, aby była na wysokim poziomie- tak aby zakup był prosty i przyjemny dla użytkownika twojego sklepu. Rynek e-commerce jest dynamiczny,dlatego ważne jest, aby dostosować się do nowych trendów jak najszybciej, aby nie pozostawać w tyle za konkurencją.

Branding i identyfikacja wizualna

Odpowiednia identyfikacja wizualna pozwala Ci decydować, do kogo są skierowane Twoje produkty i jak są one postrzegane przez społeczność. Dzięki temu nie musisz być tylko kolejnym sklepem z meblami czy hurtownią kosmetyczną, która konkuruje tylko ceną. Ludzie mogą Ci ufać także na podstawie Twojego wizerunku i marki.

Strony internetowe

Połączenie UI (interfejsu użytkownika) i UX (doświadczenia użytkownika) pozwala Ci na realne wpływanie na decyzje klientów. Dzięki dobremu UX, Twój sklep jest łatwy w obsłudze i intuicyjny, natomiast dzięki dobremu UI, buduje on zaufanie, jest zgodny z Twoją marką i po prostu estetyczny.

Landingi sprzedażowe do realizacji celu

Landing pages pozwalają skupić uwagę klientów na wybranym produkcie. Służą one do realizacji konkretnego celu biznesowego, który może znacząco wpłynąć na konwersje i wzrost sprzedaży. Są to mikro strony internetowe dopełniające twoją ofertę. 

Analiza procesów i metryki

Wiedząc, że tylko 36% klientów wykorzystuje pełnię potencjału integracji systemów informatycznych, oferujemy pomoc w optymalizacji twoich procesów. Przeanalizujemy twoje obecne workflow i zaproponujemy najlepsze rozwiązania, tak abyś nie musiał już zastanawiać się, co robisz źle.

Q&A

Kilka pytań i odpowiedzi

Zebraliśmy kilka najpopularniejszych pytań naszych klientów. Zanim z nami się skontaktujesz, przeczytaj poniższe FAQ. Może Ci się przydać.

01 Czym się zajmujecie?

Główną działalnością jest tworzenie zaawansowanych rozwiązań dla firm handlowych, opierając się o platformę SellIntegro. Z racji na specyfikę branży, wiele firm wymaga indywidualnego podejścia i modyfikacji standardowych wtyczek. Możemy dowolnie zmodyfikować integracje, z których korzystasz każdego dnia. Chcąc zapewnić klientom jak najlepszą opiekę, oferujemy również inne usługi związane z branżą e-commerce: wdrożenia systemowe, analityka, doradztwo itp.

02 Czy po wdrożeniu rozwiązań mogę liczyć na wasze wsparcie?

Wspieramy wszystkich naszych klientów od pierwszego wdrożenia. Nie zamykamy się na kolejne zmiany i reagujemy szybko w przypadku awarii. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nasze wdrożenia są dedykowane i dostosowane indywidualnie, dlatego często wymagają pomocy doświadczonego specjalisty supportu oraz programisty. Dlatego wsparcie jest płatne. Cennik planów wsparcia znajdziesz tutaj.

03 Dlaczego integracje od SellIntegro?

Jest to w tym momencie czołowy dostawca integracji między systemami ERP, a światem e-commerce. Posiada w swojej ofercie ponad 400 integracji dla większości platform sprzedażowych. Codziennie obsługuje ponad 8000 klientów i ok. 10 milionów zamówień o tygodniowej sumarycznej wartości ok 150mln zł.

04 Czym się różni abonament SellIntegro od waszego?

Abonament w SellIntegro obejmuje podstawowy zakres możliwości ich platformy i jest uiszczany za pośrednictwem ich systemu. Wszystkie modyfikacje wykonane przez naszą firmę, wymagają oddzielnego indywidualnego wsparcia i dokumentacji.

05 Czy rozpoczynając pracę z wami, muszę podpisać umowę?

W większości przypadków podpisujemy umowę o realizację usługi i utrzymanie powdrożeniowe. W zależności od pakietu czy wybranego planu określamy również orientacyjny czas realizacji zlecenia.

06 Czym się różni plan jednorazowy od planów miesięcznych?

Decydując się na jednorazową współpracę na określoną integrację czy usługę, musisz liczyć się z dłuższym terminem realizacji z racji na dostępne zasoby. W przypadku planu miesięcznego to ty decydujesz, jaką usługę potrzebujesz i kiedy ją zrealizujemy. Wynajmujesz cały zespół w określonym wymiarze godzin w miesiącu.

programiści pracują w biurze

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.