Twój zespół e-commerce

To ty decydujesz kogo tak naprawdę potrzebujesz. My dostarczamy doświadczonych specjalistów.

Obsługujemy w całości twoją sprzedaż w sieci. Automatyzujemy procesy i optymalizujemy wysyłkę. Za każdym razem dostarczamy wartości, które oszczędzają nawet kilka etatów w twojej firmie.

Po pierwsze

Świat handlu internetowego

Rynek e-commerce stale się zmienia i rozwija. Rok do roku dochodzą nowe możliwości i sposoby skalowania biznesu. Przez ogrom tych rozwiązań, bardzo ciężko się w tym odnaleźć. Zaczynasz szukać specjalisty do swojej firmy, który odpowie Ci na te pytania. Nagle okazuje się, że sam E-commerce Manager nie wystarcza. Potrzebujesz kogoś od analizy procesów, logistyki, social-mediów, seo, UX i UI na sklepie internetowym, programisty. Każdy z nich kosztuje, a opłaty związane z etatem stale rosną.

Po drugie

DreamTeam - zespół na godziny

Tak powstała usługa DreamTeam - kompleksowe rozwiązanie na potrzeby rosnącego rynku handlu internetowego. To ty decydujesz kogo tak naprawdę potrzebujesz. My dostarczamy doświadczonych doradców, programistów, designerów. Obsługujemy w całości twoją sprzedaż w sieci. Automatyzujemy procesy i optymalizujemy wysyłkę. Za każdym razem dostarczamy wartości, które oszczędzają nawet kilka etatów w twojej firmie.

Po trzecie

Nowa metoda walki z recesją

Zespół DreamTeam nie tylko oszczędzi Ci szukania wyspecjalizowanych osób do twojej firmy, ale również pozwala znacząco ograniczyć koszty, obecnie prowadzonej działalności. Jeśli teraz wystawiasz faktury, listy przewozowe i zamówienia ręcznie, a całą masę powtarzalnych procesów musi ktoś codziennie wykonywać, generujesz olbrzymie, niepotrzebne koszty. Zamiast podnosić stale ceny i tracić pozycję na rynku, czas zoptymalizować czasochłonne procesy.

Po czwarte

Szybsza i sprawna ekspansja

Na co dzień współpracujemy z wieloma partnerami zagranicznymi. Z nami możesz wejść na takie marketplace’y jak Amazon, Wayfair, Empik, Zalando, Alza, eMAG i wiele innych. Pomagamy przy formalnościach i tworzymy integracje, które automatycznie pobierają zamówienia, wystawiają i dodają faktury oraz automatyzują obieg dokumentów z każdej platformy. Każdy z procesów jest w pełni dostosowany do Twojego biznesu.

ludzie pracują w biurze
Oferta

Poznaj nasze plany abonamentowe

Prace dla naszych klientów wykonujemy w cyklach miesięcznych, aby stale dostarczać Ci wartości na poczet poniesionych kosztów. W zależności od wielkości projektu czy czasu na jego realizację, możesz wybrać jeden z trzech pakietów spełniających Twoje wymagania.

abonament

Basic

Programista
Dedykowany opiekun
Analityk biznesowy
Dział wsparcia
Kontakt: mailowy, telefoniczny, czat
Spotkania podsumowujące: brak
Doradztwo E-Commerce / SEO / UI / UX: brak

Liczba godzin na wyłączność: 10 h / m-c
abonament

Enterprise

Programista
Dedykowany opiekun
Analityk biznesowy
Dział wsparcia
Kontakt: mailowy, telefoniczny, czat
Spotkania podsumowujące: Dwa w miesiącu
Doradztwo E-Commerce / SEO / UI / UX: Tak

Liczba godzin na wyłączność: 40 h / m-c
ludzie pracujący w magazynie

O 66% krótsza droga zamówień

Dzięki przygotowanym przez nas integracjom pakowacze i orderpickerzy pokonują codziennie 8 zamiast 18 kilometrów kompletując i wydając paczki z magazynu.

36 000 złotych oszczędności

Przy 4-stopniowej weryfikacji, która zapobiega realizowaniu anulowanych zamówień, jeden z klientów wygenerował tylko w tym obszarze aż 36 000 złotych oszczędności.

1050 więcej paczek każdego dnia

Pełne wdrożenie Amazon Vendor. Optymalizacja pracy magazynu zwiększyła liczbę obsłużonych zamówień o 1050 paczek w ciągu dnia.

Z kim będziesz pracował:

Za każdą naszą usługą stoją doświadczeni specjaliści.

konrad
Konrad Szatkowski
Analityk e-commerce
piotr
Piotr Szatkowski
HEAD OF DELIVERY
Balbina Bujak
Balbina Bujak
Project Manager
Adam Kadłuczka
Adam Kadłuczka
automation Specialist
Konrad Szatkowski
Piotr Protasewicz
Automation Consultant
gracjan i kacper
Programiści
SellIntegro
tomek
Tomasz Radomski
Development Support
martyna
Martyna Wiernicka
UX Designer
stachu kunz
Stanley Kunz
Web Designer
logo drillo
logo adelit
logo drillo
logo adelit
logo drillo
logo adelit
logo drillo
logo adelit
logo drillo
logo adelit
logo adelit
logo drillo
logo adelit
logo drillo
logo adelit
logo drillo

Przeczytaj jak to robimy w innych firmach

Przeprowadziliśmy automatyzację setek sklepów, a to kilka z nich.

więcej case studies

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.