Klienci

Przeczytaj co mówią o nas nasi obecni klienci.

Nie musisz wierzyć nam na słowo, zobacz co mówią nasi partnerzy biznesowi.

Współpraca z firmą Changelog przebiegła bardzo pomyślnie. Wdrożenie zmian we wtyczce Sellintegro zakończyło się sukcesem i oszczędziło nam miesiąc pracy jednego człowieka za cenę 1/3 wynagrodzenia pracownika, nie mówiąc o oszczędnościach i unikniętych błędach w przyszłości. Żadna inna firma nie chiała podjąć się realizacji tego zadania. Dla zespołu Changelog było to niezbyt wyymagające wyzwanie. Kontakt z Project Managerem przejrzysty, rzeczowy i prezycyjny. Drobne choroby wieku dziecięcego wdrożonej zmiany usunięte błyskawicznie. Duża elastyczność w kontekście współpracy. Jak będę potrzebował jakiejś dodatkowej funkcjonalności której nie oferuje Sellintegro, na pewno będę uderzał w pierwszej kolejności do chłopaków z Changelog.

Kamil Jabłoński
Sport Cross

Z firmą Changelog współpracujemy w ramach supportu technicznego w zakresie integracji między systemami sprzedażowymi. Od początku współpracę można określić jako profesjonalną. Panowie dokładają wszelkich starań, aby jakość supportu była na najwyższym poziomie. Współpracujemy również przy wdrożeniu kolejnych integracji systemowych. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję w razie potrzeby czy występujących problemów. Dodatkowo wdrożenia poprawek i rozwiązywanie problemów technicznych również odbywa się w szybkim tempie, czas reakcji jest bardzo krótki, co ułatwia pracę i pomaga przy dalszym rozwoju. Liczymy na długofalową współpracę na utrzymującym się wysokim poziomie.

Agnieszka Pacuk
Trefl SA

Chciałbym wyrazić moje ogromne zadowolenie i wdzięczność za doskonałą współpracę z firmą Changelog podczas procesu tworzenia nowej wtyczki oraz procesu integracji z naszymi Klientami. Stworzenie przez Changelog wtyczki WooCommerce, specjalnie dostosowanej do naszych potrzeb, okazało się rewolucyjnym pomysłem dla naszego biznesu. Już od samego początku nasi partnerzy z Changelog wykazywali się głębokim zrozumieniem naszych wymagań i celów. Ich zespół przejawiał niesamowitą wiedzę i dbałość o detale na każdym etapie procesu rozwoju, aby zapewnić, że wtyczka idealnie zintegruje się z naszymi istniejącymi systemami, dostarczając nam płynny i efektywny proces pracy. Nie tylko dostarczono nam wysokiej jakości wtyczkę, ale przede wszystkim otrzymaliśmy ogromne wsparcie dla klientów. Zespół Changelog’a był zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na nasze pytania, rozwiązać wszelkie wątpliwości i podzielić się cennymi wskazówkami. Ich zaangażowanie i reaktywność sprawiły, że czuliśmy się traktowani priorytetowo. Jestem niezmiernie wdzięczny firmie Changelog za ich doskonałą pracę i niezachwiane zaangażowanie w nasz sukces. Ich profesjonalizm, wiedza i autentyczna pasja do tego, co robią, sprawiły, że jest to bardzo wyjątkowa współpraca.

Jakub Januszczak
GF Corp

Dzięki integracji od firmy Changelog polegającej na przesyłaniu danych z dokumentów WZ z Comarch ERP Optima do Baselinkera znacząco przyspieszyliśmy proces wysyłek na naszym magazynie! Projekt był bardzo niestandardowy, ze względu na specyfikę obsługi zamówień sprzedaży w naszym sklepie internetowym. Rezultat jest świetny! Integracja działa szybko i prosto. Dzięki niej ograniczyliśmy do minimum ingerencję Pracownika w tworzenie listu przewozowego.

Bartosz Machaj
ABC Electro

Dzięki współpracy z Changelog zoptymalizowaliśmy kluczowe procesy dla naszego e-commerce, a także zautomatyzowaliśmy szereg działań, które dotychczas wykonywane były manualnie. Wdrożenie przeprowadzone przez zespół Changelog odpowiada w 100% na nasze potrzeby, a przy tym pozwala na automatyczne wykonywanie kilkuset zadań, co przyczyniło się do oszczędności sporych zasobów czasu i zniwelowania ilości pomyłek do zera. Na uwagę zasługuje również nieocenione zaangażowanie Działu Wsparcia, którego konsultanci są gotowi do działania o każdej porze dnia i nocy w krytycznych sytuacjach.

Bartłomiej Michalski
BODEX

Jestem bardzo zadowolony. Panowie z Changelog.pl pomogli zoptymalizować procesy w naszej firmie, co wygenerowało spore oszczędności. Bardzo profesjonalni oraz zorientowani na potrzeby klienta. Oby więcej takich ludzi na rynku. Polecam!

Marek Hucz
Grupa Filmowa Darwin

Chcieliśmy usprawnić pracę naszego sklepu - lepiej zarządzać procesami w e-commerce, maksymalnie wykorzystać dostępne narzędzia i technologie. Zespół Changelog (daw. DreamTeam) dostarczył rozwiązanie stworzone dokładnie dla nas, dopasowane do konkretnych zapytań, potrzeb i realnych możliwości firmy. Wdrożenie całej strategii przebiegało sprawnie i nie odbijało się na prowadzonym biznesie. Szybko wykryli i usunęli główne błędy, które stopowały nasze działania, prowadząc przy tym sprawną komunikację z firmami trzecimi. Doceniam też, że Changelog (daw. DreamTeam) potrafi zrozumiale wytłumaczyć dość zawiłe procesy, a jego specjaliści byli dla nas dostępni praktycznie cały dzień.

Daniel Walendziak
Gym Glamour

Changelog podeszło do tematu nowej identyfikacji naszej marki kompleksowo, realnie dbając o każdy detal. Współpraca z agencją była dla nas inspirująca i w pełni wyczerpała nasze potrzeby (w szczególności, że wiele z tych potrzeb firmie udało się z nas dosłownie wydobyć). Co ważne, ich podejście do brandingu nie ogranicza się tylko do "Logo" czy kolorów; odzwierciedla ono firmę i jest w 100% nastawione na klientów końcowych. Polecamy agencję Changelog każdej firmie, która poszukuje partnera do realizacji projektów brandingowych. Jeszcze raz dziękuję za przeprowadzenie nas przez cały proces i jego wynik.

Sławomir Paśmionka
Rozwiązania istnieją

Zespół Changelog godny polecenia! Wszystkie drożenia zgodnie z wytycznymi. Programiści rozumieją tematy, dzięki temu integracje działają bez zarzutu. Kontakt bezproblemowy.

Anna Czubińska
4iQ Group

Zdecydowaliśmy się na współpracę z SellIntegro i Changelog oraz na skorzystanie z ich dedykowanego oprogramowania, ponieważ potrzebujemy kompleksowego rozwiązania, które wspomoże realizację procesów w różnych obszarach prowadzenia firmy. Dzięki tej kooperacji skróciliśmy 3-krotnie czas pracy nad zamówieniem, przy jednoczesnym zwiększeniu ich liczby. Skróciliśmy czas dziennego wystawiania faktur z 6 do 2 godzin. Uprościliśmy również proces pakowania poprzez grupowanie zamówień w kategorie i określanie gabarytu automatycznie.

Krystyna Jankowska
Adelid

Firma Changelog przeprowadziła wdrożenie bardzo sprawnie. W ciągu dwóch tygodni udało się zautomatyzować większość procesów między naszym programem fakturującym a sklepem internetowym. W trakcie wdrożenia wynikło kilka dodatkowych kwestii i Panowie byli otwarci na zmiany, także to na duży plus. Od paru miesięcy, również korzystamy z ich usług wsparcia. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję i rozwiązanie problemu. Niezależnie czy dotyczy on sklepu internetowego czy automatyzacji.

Tomasz Ręgała
MW Art

Współpraca z firmą Changelog (daw. DreamTeam) pozwoliła profesjonalnie zautomatyzować procesy sprzedażowe w naszej firmie. Dzięki Changelog (daw. DreamTeam) mogliśmy liczyć na szybką i kompetentną pomoc. Wykwalifikowani specjaliści to duży atut firmy Sellintegro. Z przyjemnością możemy polecić firmę Sellintegro jako rzetelnego partnera do współpracy.

Grzegorz Łęgowski
Serwus

Rozpoczęliśmy współpracę z SellIntegro od automatyzacji wprowadzania zamówień, co bardzo ułatwiło nam pracę. Wyeliminowało dużo godzin pracy i przede wszystkim prawie do zera zminimalizowało błędy w wysyłkach. Ta współpraca była mega szybka, firma zrealizowała to rozwiązanie w tydzień i od razu właściwie zadziałało. Wdrożenie informatyczne nie jest łatwe i generuje sporo wysiłku dla obu stron. Teraz działa nam to wszystko bardzo dobrze. Wszystkie te usprawnienia wygenerowały w firmie więcej energii, która może skupić się na czymś innym, a nie na prostych operacjach.

Justyna Bielawska
Ragaba

Mieliśmy konkretne wymagania dla nowej integracji, a nasze założenia sięgały poza "po prostu" outsourcing IT. Changelog (daw. DreamTeam) umożliwiło powierzyć nam ten projekt zespołowi o szerokim doświadczeniu - co ważne, doświadczeniu zdobytym również w pracy z branżą meblarską. Tak od strony informatycznej jak i operacyjnej, dzięki Changelog (daw. DreamTeam) zyskaliśmy wsparcie analityków i developerów, którzy rozumieją e-commerce, specyfikę systemów ERP i różnych platform sprzedażowych, mając podobne spojrzenie na biznes.

Artur Sekuła
Seart
logo drillologo diabetyk 24
logo adelit   logo hs-trade
logo Ragabalogo electro 24
logo estetik logo gfcorp
logo bodex logo hurtownia wera
logo 4iq logo gym glamour
logo trefl logo marbo sport
logo megima logo mapen
logo nero dystrybucjalogo mokate
logo krosnologo pkmebel
logo miljalogo libox
logo telefony lesznologo wintech
logo marbologo kratki
logo king mount logo ihaa.pl

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.