Dedykowane integracje

Możemy stworzyć każdą integrację do dowolnego systemu e—commerce dostępnego na rynku.

Jako wyłączny partner SellIntegro, możemy zmodyfikować każdą dostępną integracje oraz napisać dowolny proces oparty o ich infrastrukturę. Nie musimy ograniczać się tylko do połączeń z systemami ERP. Współpracujemy z dostawcami oprogramowania na rynku e-commerce i tworzymy rozwiązania z najlepszymi w branży.

Po pierwsze

Wyłączny partner integracyjny SellIntegro

Jako wyłączny partner firmy SellIntegro, możemy tworzyć zaawansowane modyfikacje w ich rozwiązaniach i dostosowywać je do potrzeb naszych klientów. Specjalizujemy się w systemach ERP i ich połączeniach z platformami, sklepami i marketplace'ami. Changelog to programiści, analitycy, specjaliści rozwoju, którzy pomagają optymalizować procesy, rozwiązywać problemy i zwiększać zyski. Tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla klientów korporacyjnych i biznesowych. 

Po drugie

Czym się różnią od standardowych integracji SellIntegro

W zależności od skali lub konkretnego workflow danej firmy, rozwiązania masowe i ustandaryzowane nie rozwiązują wszystkich problemów. Wymagają konkretnych zmian i modyfikacji, aby proces był optymalny dla Twojego biznesu, a automatyzacja przynosiła jak największe korzyści. Decydując się na napisanie własnych integracji nie musisz ograniczać się do kompromisów.

Po trzecie

Zupełnie nowe procesy

Opierając się o infrastrukturę SellIntegro, możemy stworzyć każdą integrację do dowolnego systemu e-commerce dostępnego na rynku. Zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa przetestowane u tysięcy klientów. Nie ograniczamy się tylko do połączeń z systemami ERP. Współpracujemy z dostawcami oprogramowania na rynku e-commerce i tworzymy rozwiązania z najlepszymi w branży.

Jak to działa?
mężczyzna pakuje paczkę do wysyłki

Wyceń integracje

Potrzebujesz konkretnego procesu lub modyfikacji istniejącej integracji? Wypełnij nasz formularz do wyceny.

Z kim będziesz pracował:

Za każdą naszą usługą stoją doświadczeni specjaliści.

piotr
Piotr Szatkowski
HEAD OF DELIVERY
Balbina Bujak
Balbina Bujak
Project Manager
tomek
Tomek Radomski
Development Support
programiści
Programiści
SellIntegro
daniel
Daniel Kowalski
.Net Developer
logo drillo
logo subiekkt gt
logo drillo
logo adelit
logo drillo
logo adelit
logo drillo
logo adelit
logo drillo
logo shopify

Z firmą Changelog współpracujemy w ramach supportu technicznego w zakresie integracji między systemami sprzedażowymi. Od początku współpracę można określić jako profesjonalną. Panowie dokładają wszelkich starań, aby jakość supportu była na najwyższym poziomie. Współpracujemy również przy wdrożeniu kolejnych integracji systemowych. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję w razie potrzeby czy występujących problemów. Dodatkowo wdrożenia poprawek i rozwiązywanie problemów technicznych również odbywa się w szybkim tempie, czas reakcji jest bardzo krótki, co ułatwia pracę i pomaga przy dalszym rozwoju. Liczymy na długofalową współpracę na utrzymującym się wysokim poziomie.

logo trefl
Agnieszka Pacuk
TRefl sa

Chcieliśmy usprawnić pracę naszego sklepu - lepiej zarządzać procesami w e-commerce, maksymalnie wykorzystać dostępne narzędzia i technologie. Zespół Changelog (daw. DreamTeam) dostarczył rozwiązanie stworzone dokładnie dla nas, dopasowane do konkretnych zapytań, potrzeb i realnych możliwości firmy. Wdrożenie całej strategii przebiegało sprawnie i nie odbijało się na prowadzonym biznesie. Szybko wykryli i usunęli główne błędy, które stopowały nasze działania, prowadząc przy tym sprawną komunikację z firmami trzecimi. Doceniam też, że Changelog (daw. DreamTeam) potrafi zrozumiale wytłumaczyć dość zawiłe procesy, a jego specjaliści byli dla nas dostępni praktycznie cały dzień.

logo gym glamour
Daniel Walendziak
Gym Glamour

Nie sposób przecenić profesjonalizmu oraz zaangażowania, jakie Changelog.pl włożyło w tworzenie naszej stronie internetowej. Ich zespół nie tylko dostarczył nam doskonałe narzędzie do prezentacji naszych produktów w grupie, ale także rozumiał czym nasza marka się kieruje. Dbając o najmniejsze detale, stworzyli stronę, która idealnie odzwierciedla naszą filozofię i estetykę. Ich podejście do projektu, skupienie na naszych potrzebach i perfekcjonizm sprawiły, że cały proces przebiegł gładko i efektywnie. Dzięki Changelog.pl mamy nie tylko funkcjonalną stronę, ale także wizualną perełkę, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Gorąco polecamy Changelog.pl każdej firmie, która szuka profesjonalnego i solidnego partnera.

logo golden mark
Łukasz Lener
Golden MArk

Współpraca z firmą Changelog przebiegła bardzo pomyślnie. Wdrożenie zmian we wtyczce Sellintegro zakończyło się sukcesem i oszczędziło nam miesiąc pracy jednego człowieka za cenę 1/3 wynagrodzenia pracownika, nie mówiąc o oszczędnościach i unikniętych błędach w przyszłości.Żadna inna firma nie chiała podjąć się realizacji tego zadania. Dla zespołu Changelog było to niezbyt wyymagające wyzwanie. Kontakt z Project Managerem przejrzysty, rzeczowy i prezycyjny. Drobne choroby wieku dziecięcego wdrożonej zmiany usunięte błyskawicznie. Duża elastyczność w kontekście współpracy. Jak będę potrzebował jakiejś dodatkowej funkcjonalności której nie oferuje Sellintegro, na pewno będę uderzał w pierwszej kolejności do chłopaków z Changelog.

logo hurtownia wera
kamil Jabłoński
Sport Cross

Rozpoczęliśmy współpracę z SellIntegro od automatyzacji wprowadzania zamówień, co bardzo ułatwiło nam pracę. Wyeliminowało dużo godzin pracy i przede wszystkim prawie do zera zminimalizowało błędy w wysyłkach. Ta współpraca była mega szybka, firma zrealizowała to rozwiązanie w tydzień i od razu właściwie zadziałało. Wdrożenie informatyczne nie jest łatwe i generuje sporo wysiłku dla obu stron. Teraz działa nam to wszystko bardzo dobrze. Wszystkie te usprawnienia wygenerowały w firmie więcej energii, która może skupić się na czymś innym, a nie na prostych operacjach.

logo ragaba
Justyna Bielawska
Ragaba

Przeczytaj co mówią o nas klienci

Nie musisz wierzyć nam na słowo, zobacz co mówią nasi partnerzy biznesowi.

Poznaj pozostałe usługi

Kompleksowa obsługa twojej sprzedaży w sieci to jedna z naszych największych zalet. Dzięki temu masz jedną firmę, z którą wszystko załatwisz.

Twój zespół
e-commerce

Zespół specjalistów w prostym abonamencie.

Wdrożenia systemów
ERP i OMS

Gdy obecne systemy nie wystarczają przy pracy.

Analizy procesów i
metryki

Niedoceniane i bagatelizowane, a jak ważne!

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.