Tech Eco — sklep internetowy

Nowoczesny sklep internetowy zintegrowany z istniejącymi kanałami sprzedaży.

Nasza rola:

Instalacja i konfiguracja szablonu (PrestaShop)
Integracja z Subiekt nexo PRO (SellIntegro)
Projekt logo i identyfikacji wizualnej

Cel

Tech Eco, będąc już znanym graczem na platformie Allegro w dziedzinie techniki grzewczej i sanitarnej, postanowił wzmocnić swoją obecność na rynku poprzez otwarcie dedykowanego sklepu internetowego. Celem tego przedsięwzięcia było stworzenie nowego, niezależnego kanału sprzedaży, który pozwoliłby na bardziej bezpośredni kontakt z klientami oraz większą kontrolę nad procesem sprzedaży. Implementacja własnego sklepu online miała również na celu umożliwienie oferowania szerszej gamy produktów oraz lepszej prezentacji ich zalet i specyfikacji, co często jest ograniczone na platformach zewnętrznych takich jak Allegro.

Realizacja projektu

Kluczowym elementem projektu było stworzenie integracji między nowym sklepem a istniejącymi kanałami sprzedaży. Współpracując z SellIntegro, zapewniliśmy bezpośrednią integrację systemów, umożliwiając automatyczne pobieranie zamówień z Allegro i sklepu internetowego do systemu Nexo. Dzięki temu, klient może efektywnie zarządzać zamówieniami i paczkami, co jest realizowane za pomocą dedykowanej wtyczki kurierskiej. System aktualizuje również stany magazynowe i ceny w obie strony, co znacząco usprawnia procesy logistyczne i sprzedażowe.

Rezultat

Nowy sklep internetowy Tech Eco skutecznie rozszerzył kanały sprzedaży firmy, oferując klientom dodatkową, wygodną opcję zakupów online. Integracja z Allegro i automatyzacja procesów logistycznych znacząco zwiększyły efektywność operacyjną, co przekłada się na lepsze zarządzanie zapasami i szybszą obsługę klienta.

Projekt dla Tech Eco pokazuje, jak efektywne wykorzystanie gotowych rozwiązań e-commerce oraz specjalistyczne modyfikacje mogą wspierać rozwój biznesu w branży technicznej. Dzięki nowemu sklepowi online, klient nie tylko zwiększył sprzedaż, ale także wzmocniła swoją pozycję na rynku, oferując klientom jeszcze więcej możliwości zakupowych.

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.