Analiza procesów i metryki

Wiesz, że według naszych badań tylko 36% klientów wykorzystuje w pełni potencjał integracji systemów informatycznych?

Nie musisz zastanawiać się już, co robisz źle. Przejrzymy twoje obecne workflow i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Po pierwsze

Pieczemy ciasto

Załóżmy, że chcesz upiec ciasto. Zbierasz składniki: mąka, jajka, olej, jakieś owoce. Tylko co Ci po tym jak nie znasz przepisu lub nie wiesz co chcesz upiec. Tak samo jest z danymi… Wszędzie piszą, że musisz zbierać metryki, mierzyć, analizować. Agregować dane. Tylko tak naprawdę po co? Bez wiedzy, co z tymi danymi zrobić, jak je porównać i jakie wnioski wyciągać, nie zrobisz genialnej karpatki. Wyjdzie co najwyżej zakalec.

Po drugie

Skąd wziąć przepis?

W tym właśnie staramy się naszym klientom pomagać. Doradzimy jakie dane są wartościowe i co z nich wyciągnąć. Przez ostatnie 10 lat w branży, szczegółowo poznaliśmy każdą jej warstwę. Dodatkowo codziennie operujemy na zunifikowanych danych tysięcy klientów sprzedających w sieci. Dzięki temu możemy na bieżąco reagować na zmiany i podpowiedzieć Ci, jakie procesy powinieneś wprowadzić u siebie, które sprawdzają się w szerszej skali.

Po trzecie

Może Thermomix?

Jest jeszcze jedna droga. Kontynuując porównania kulinarne, możemy nie tylko analizować procesy w twojej firmie. Możemy zająć się całą drogą twojej sprzedaży na każdej z platform i rozwijać je kompleksowo. Tym są nasze DreamTeamy - kompleksowa obsługa twojego e-commerce.

Przeczytaj więcej o DreamTeam

Twój zespół e-commerce
Kobieta wysyła paczkę

Z kim będziesz pracował:

Za każdą naszą usługą stoją doświadczeni specjaliści.

konrad
Konrad Szatkowski
Analityk e-commerce
adam
Adam Kadłuczka
Automation Specialist

Z firmą Changelog współpracujemy w ramach supportu technicznego w zakresie integracji między systemami sprzedażowymi. Od początku współpracę można określić jako profesjonalną. Panowie dokładają wszelkich starań, aby jakość supportu była na najwyższym poziomie. Współpracujemy również przy wdrożeniu kolejnych integracji systemowych. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję w razie potrzeby czy występujących problemów. Dodatkowo wdrożenia poprawek i rozwiązywanie problemów technicznych również odbywa się w szybkim tempie, czas reakcji jest bardzo krótki, co ułatwia pracę i pomaga przy dalszym rozwoju. Liczymy na długofalową współpracę na utrzymującym się wysokim poziomie.

logo trefl
Agnieszka Pacuk
TRefl sa

Chcieliśmy usprawnić pracę naszego sklepu - lepiej zarządzać procesami w e-commerce, maksymalnie wykorzystać dostępne narzędzia i technologie. Zespół Changelog (daw. DreamTeam) dostarczył rozwiązanie stworzone dokładnie dla nas, dopasowane do konkretnych zapytań, potrzeb i realnych możliwości firmy. Wdrożenie całej strategii przebiegało sprawnie i nie odbijało się na prowadzonym biznesie. Szybko wykryli i usunęli główne błędy, które stopowały nasze działania, prowadząc przy tym sprawną komunikację z firmami trzecimi. Doceniam też, że Changelog (daw. DreamTeam) potrafi zrozumiale wytłumaczyć dość zawiłe procesy, a jego specjaliści byli dla nas dostępni praktycznie cały dzień.

logo gym glamour
Daniel Walendziak
Gym Glamour

Nie sposób przecenić profesjonalizmu oraz zaangażowania, jakie Changelog.pl włożyło w tworzenie naszej stronie internetowej. Ich zespół nie tylko dostarczył nam doskonałe narzędzie do prezentacji naszych produktów w grupie, ale także rozumiał czym nasza marka się kieruje. Dbając o najmniejsze detale, stworzyli stronę, która idealnie odzwierciedla naszą filozofię i estetykę. Ich podejście do projektu, skupienie na naszych potrzebach i perfekcjonizm sprawiły, że cały proces przebiegł gładko i efektywnie. Dzięki Changelog.pl mamy nie tylko funkcjonalną stronę, ale także wizualną perełkę, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Gorąco polecamy Changelog.pl każdej firmie, która szuka profesjonalnego i solidnego partnera.

logo golden mark
Łukasz Lener
Golden MArk

Współpraca z firmą Changelog przebiegła bardzo pomyślnie. Wdrożenie zmian we wtyczce Sellintegro zakończyło się sukcesem i oszczędziło nam miesiąc pracy jednego człowieka za cenę 1/3 wynagrodzenia pracownika, nie mówiąc o oszczędnościach i unikniętych błędach w przyszłości.Żadna inna firma nie chiała podjąć się realizacji tego zadania. Dla zespołu Changelog było to niezbyt wyymagające wyzwanie. Kontakt z Project Managerem przejrzysty, rzeczowy i prezycyjny. Drobne choroby wieku dziecięcego wdrożonej zmiany usunięte błyskawicznie. Duża elastyczność w kontekście współpracy. Jak będę potrzebował jakiejś dodatkowej funkcjonalności której nie oferuje Sellintegro, na pewno będę uderzał w pierwszej kolejności do chłopaków z Changelog.

logo hurtownia wera
kamil Jabłoński
Sport Cross

Rozpoczęliśmy współpracę z SellIntegro od automatyzacji wprowadzania zamówień, co bardzo ułatwiło nam pracę. Wyeliminowało dużo godzin pracy i przede wszystkim prawie do zera zminimalizowało błędy w wysyłkach. Ta współpraca była mega szybka, firma zrealizowała to rozwiązanie w tydzień i od razu właściwie zadziałało. Wdrożenie informatyczne nie jest łatwe i generuje sporo wysiłku dla obu stron. Teraz działa nam to wszystko bardzo dobrze. Wszystkie te usprawnienia wygenerowały w firmie więcej energii, która może skupić się na czymś innym, a nie na prostych operacjach.

logo ragaba
Justyna Bielawska
Ragaba

Przeczytaj co mówią o nas klienci

Nie musisz wierzyć nam na słowo, zobacz co mówią nasi partnerzy biznesowi.

Poznaj pozostałe usługi

Kompleksowa obsługa twojej sprzedaży w sieci to jedna z naszych największych zalet. Dzięki temu masz jedną firmę, z którą wszystko załatwisz.

Dedykowane
integracje

Tworzenie oprogramowania według potrzeb.

Twój zespół
e-commerce

Zespół specjalistów w prostym abonamencie.

Wdrożenia systemów
ERP i OMS

Gdy obecne systemy nie wystarczają przy pracy.

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.