Wdrożenia systemów OMS i ERP

Wdrożyliśmy systemy ERP i OMS już w dziesiątkach firm i mamy opracowane własne metody automatyzacji.

Integrujemy je między sobą i zamieniamy w jeden koherentny system. Dbamy o to aby wszystkie te systemy współpracowały ze sobą i wyręczały Cię w codziennej monotonnej pracy.

Po pierwsze

Systemy księgowo-fakturujące

Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem Subiekta GT, nexo PRO, Comarcha ERP Optima, Comarch XL, wiesz dobrze, z jakimi problemami się zmagasz i w czym te programy mogą Ci pomóc. Brak kontroli nad magazynem, finansami. Wieczna walka z organizacją w firmie. Problemy z inwentaryzacjami, kadrą. Każdy z tych przypadków rozwiązują właśnie programy tego typu. Przez wielu uważane za archaiczne - zazwyczaj stanowią trzon przedsiębiorstwa i podstawę informacyjną w biznesie.

Po drugie

Systemy agregujące zamówienia

Systemy OMS takie jak BaseLinker, Apilo, SellAsist znacząco ułatwiają i przyspieszają realizację zamówień. Pomagają twoim pracownikom w codziennej obsłudze wysyłki i kontakcie z klientem. Przy obecnych wymaganiach portali sprzedażowych takich jak Allegro czy Amazon, są wręcz niezbędne do spełnienia rygorystycznych wymagań obsługi klienta. Nie tylko agregują zamówienia z różnych platform ale też automatycznie odpowiadają klientom, obsługują wysyłkę czy wspierają sprzedaż wieloplatformową.

Po trzecie

Dlaczego my?

Wdrożyliśmy systemy ERP i OMS już w dziesiątkach firm i mamy opracowane własne metody automatyzacji najbardziej optymalne dla każdej z branż. Integrujemy je między sobą i zamieniamy w jeden koherentny system. Dbamy o to aby wszystkie te systemy współpracowały ze sobą i wyręczały Cię w codziennej monotonnej pracy. Jeśli nie jesteś pewien, które z tych rozwiązań są dla Ciebie, skontaktuj się z nami i przejdź przez darmową konsultację z naszym analitykiem.

Twój zespół e-commerce
otwarty laptop z wykresem na ekranie

Z kim będziesz pracował:

Za każdą naszą usługą stoją doświadczeni specjaliści.

tomek
Tomek Radomski
Development Support
adam
Adam Kadłuczka
Automation Specialist
Konrad Szatkowski
Piotr Protasewicz
Automation Consultant
Daniel Kowalski
Daniel Kowalski
.Net Developer
gracjan i kacper
Programiści
SellIntegro
logo nero dystrybucja
logo nero dystrybucja
logo nero dystrybucja
logo nero dystrybucja
logo nero dystrybucja
logo nero dystrybucja
logo nero dystrybucja
logo nero dystrybucja
logo nero dystrybucja
logo nero dystrybucja

Z firmą Changelog współpracujemy w ramach supportu technicznego w zakresie integracji między systemami sprzedażowymi. Od początku współpracę można określić jako profesjonalną. Panowie dokładają wszelkich starań, aby jakość supportu była na najwyższym poziomie. Współpracujemy również przy wdrożeniu kolejnych integracji systemowych. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję w razie potrzeby czy występujących problemów. Dodatkowo wdrożenia poprawek i rozwiązywanie problemów technicznych również odbywa się w szybkim tempie, czas reakcji jest bardzo krótki, co ułatwia pracę i pomaga przy dalszym rozwoju. Liczymy na długofalową współpracę na utrzymującym się wysokim poziomie.

logo trefl
Agnieszka Pacuk
TRefl sa

Chcieliśmy usprawnić pracę naszego sklepu - lepiej zarządzać procesami w e-commerce, maksymalnie wykorzystać dostępne narzędzia i technologie. Zespół Changelog (daw. DreamTeam) dostarczył rozwiązanie stworzone dokładnie dla nas, dopasowane do konkretnych zapytań, potrzeb i realnych możliwości firmy. Wdrożenie całej strategii przebiegało sprawnie i nie odbijało się na prowadzonym biznesie. Szybko wykryli i usunęli główne błędy, które stopowały nasze działania, prowadząc przy tym sprawną komunikację z firmami trzecimi. Doceniam też, że Changelog (daw. DreamTeam) potrafi zrozumiale wytłumaczyć dość zawiłe procesy, a jego specjaliści byli dla nas dostępni praktycznie cały dzień.

logo gym glamour
Daniel Walendziak
Gym Glamour

Nie sposób przecenić profesjonalizmu oraz zaangażowania, jakie Changelog.pl włożyło w tworzenie naszej stronie internetowej. Ich zespół nie tylko dostarczył nam doskonałe narzędzie do prezentacji naszych produktów w grupie, ale także rozumiał czym nasza marka się kieruje. Dbając o najmniejsze detale, stworzyli stronę, która idealnie odzwierciedla naszą filozofię i estetykę. Ich podejście do projektu, skupienie na naszych potrzebach i perfekcjonizm sprawiły, że cały proces przebiegł gładko i efektywnie. Dzięki Changelog.pl mamy nie tylko funkcjonalną stronę, ale także wizualną perełkę, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Gorąco polecamy Changelog.pl każdej firmie, która szuka profesjonalnego i solidnego partnera.

logo golden mark
Łukasz Lener
Golden MArk

Współpraca z firmą Changelog przebiegła bardzo pomyślnie. Wdrożenie zmian we wtyczce Sellintegro zakończyło się sukcesem i oszczędziło nam miesiąc pracy jednego człowieka za cenę 1/3 wynagrodzenia pracownika, nie mówiąc o oszczędnościach i unikniętych błędach w przyszłości.Żadna inna firma nie chiała podjąć się realizacji tego zadania. Dla zespołu Changelog było to niezbyt wyymagające wyzwanie. Kontakt z Project Managerem przejrzysty, rzeczowy i prezycyjny. Drobne choroby wieku dziecięcego wdrożonej zmiany usunięte błyskawicznie. Duża elastyczność w kontekście współpracy. Jak będę potrzebował jakiejś dodatkowej funkcjonalności której nie oferuje Sellintegro, na pewno będę uderzał w pierwszej kolejności do chłopaków z Changelog.

logo hurtownia wera
kamil Jabłoński
Sport Cross

Rozpoczęliśmy współpracę z SellIntegro od automatyzacji wprowadzania zamówień, co bardzo ułatwiło nam pracę. Wyeliminowało dużo godzin pracy i przede wszystkim prawie do zera zminimalizowało błędy w wysyłkach. Ta współpraca była mega szybka, firma zrealizowała to rozwiązanie w tydzień i od razu właściwie zadziałało. Wdrożenie informatyczne nie jest łatwe i generuje sporo wysiłku dla obu stron. Teraz działa nam to wszystko bardzo dobrze. Wszystkie te usprawnienia wygenerowały w firmie więcej energii, która może skupić się na czymś innym, a nie na prostych operacjach.

logo ragaba
Justyna Bielawska
Ragaba

Przeczytaj co mówią o nas klienci

Nie musisz wierzyć nam na słowo, zobacz co mówią nasi partnerzy biznesowi.

Poznaj pozostałe usługi

Kompleksowa obsługa twojej sprzedaży w sieci to jedna z naszych największych zalet. Dzięki temu masz jedną firmę, z którą wszystko załatwisz.

Zawansowany
Support

Twoja osobista straż. Pilnujemy i poprawiamy.

Dedykowane
integracje

Tworzenie oprogramowania według potrzeb.

Twój zespół
e-commerce

Zespół specjalistów w prostym abonamencie.

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.