Landingi sprzedażowe

Dzięki landingom, możesz skupić uwagę klientów na tym produkcie, na którym Ci najbardziej zależy.

Do czego jest potrzebny Ci Landing Page? Są to mikro strony internetowe stworzone i zaprojektowane specjalnie pod realizację konkretnego celu.

Po pierwsze

Realizuj konkretne cele

Twój sklep internetowy odpowiada za sprzedaż. Twoje socialmedia firmowe za komunikację z klientem. Twoi handlowcy za sprzedaż H2H. Do czego jest potrzebny Ci Landing Page? Są to mikro strony internetowe stworzone i zaprojektowane specjalnie pod realizację konkretnego celu. Może być to specjalna promocja w twoim sklepie lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Po drugie

Badaj persony marketingowe

Landingi kapitalnie nadają się do testowania różnych komunikacji marketingowych w zależności od twojej grupy odbiorczej. Dzięki nim możesz podchodzić do klienta bardziej personalnie i trafiać bezpośrednio w jego zapotrzebowanie. Dzięki temu, twój sklep internetowy może pozostać uniwersalnym miejscem sprzedaży, a strony docelowe będą wspierać sprzedaż konkretnych produktów.

Po trzecie

Skupiaj uwagę

Strona czy sklep internetowy z założenia jest całokształtem Twojej oferty. Ma doprowadzić do sprzedaży. Łatwo o rozproszenie klienta po ofercie sklepu czy w gąszczu usług. Dzięki landingom, możesz skupić uwagę klientów na tym produkcie, na którym Ci najbardziej zależy. Jest idealnym dopełnieniem lejków sprzedażowych, szczególnie przy kampaniach marketingowych na Facebook’u, Instagramie czy w Google Ads.

mężczyzna pracuje przy komputerze

Z kim będziesz pracował:

Za każdą naszą usługą stoją doświadczeni specjaliści.

konrad
Konrad Szatkowski
Analityk e-commerce
stachu kunz
Stanley Kunz
Web Designer
logo drillo
logo drillo
logo drillo
logo drillo
logo drillo
logo drillo
logo drillo

Przeczytaj jak to robimy w innych firmach

Przeprowadziliśmy automatyzację setek sklepów, a to kilka z nich.

więcej case studies

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.