Konrad Szatkowski
ANalityk
E-commerce
Piotr Szatkowski
Project
Manager
Adam Kadłuczka
Support
Specialist
Tomasz Radomski
Development
Support

Możesz posiadać cały zespół specjalistów pracujących nad twoją sprzedażą w sieci, za ułamek ceny. To Ty decydujesz co robimy i jakim obszarem Twojego biznesu się zajmiemy. W dzisiejszych czasach jest to najrozsądniejszy krok do redukcji kosztów oraz i zachowania płynności, bez zatrudniania specjalistów na pełen etat.

Nie oszukujmy się. Każdy sklep potrzebuje tych kompetencji, ale nigdy w pełnym wymiarze godzin. Bezkompromisowa usługa z pełną gwarancją zwrotu zainwestowanych środków.

Jesteśmy dla Ciebie!

Podstawowy team zawsze składa się z Project Managera, Analityka, Wdrożeniowca i Programisty, którzy realizują w sprintach rozwiązania dla Twojej firmy. W zależności od aktualnych potrzeb, dostarczymy również innych kompetencji wymaganych do zakończenia projektu z sukcesem.

Opcjonalnie

Graphic Designer
Analityk UX/UI
Logistyk
Copywrighter
Marketing specialist
ERP Specialist
Web Designer

Proces twórczy poparty najlepszymi praktykami w branży

01 / Analiza
(Poznajemy twoje problemy)

W pierwszym etapie musimy poznać Twój biznes i zrozumieć problemy z jakimi się borykasz. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane pod Twoją firmę. Jeśli przypadek tego wymaga, prześledzimy procesy fizyznie odwiedzając Cię w pracy.

02 / Projekt
(Tworzymy wspólny plan)

Niezależnie czy tworzymy workflow twojego magazynu, czy nowy sklep internetowy. Każda współpraca wymaga projektu, briefu i roadmapy, abyśmy mogli pracować bez przeszkód i zgodnie z Twoimi zaleceniami. Na tym etapie określamy ścisłe ramy projektu. Dzięki temu, od początku będziesz wiedział, co się dzieje i jakie są postępy w pracach.

03 / Realizacja
(Cyklicznie dowozimy wartości)

Najważniejsza część każdego projektu. Prace dla Ciebie wykonujemy w sprintach czterotygodniowych. Co dwa tygodnie spotykamy się i dyskutujemy o tym co zostało zrobione i co jeszcze jest do wykonania. W zależności od skali projektu, cykle sprintów mogą trwać nawet kilka/kilkanaście miesięcy.

04 / Wdrożenie
(Testujemy i badamy)

Pod sam koniec sprintu/ów Tomek lub Adam wdrożą rozwiązanie na środowisku testowym przygotowanym przez Ciebie. Po pomyślnych testach, uruchomimy rozwiązanie na produkcji i będziemy je monitorować w najbliższym okresie, aby upewnić się, że wszystko jest OK.

05 / Support
(Wspieramy i Rozwijamy)

Będziemy Cię wspierać również po wdrożeniu projektu. Każde rozwiązanie dedykowane, wymaga specjalnej opieki specjalistycznej. Dzięki elastycznej ofercie planów wsparcia i dedykowanemu panelowi klienta reagujemy szybko na każdy zgłoszony problem i jesteśmy dostępni dla Ciebie nawet w weekendy, jeśli Twój biznes tego wymaga.

Dwóch mężczyzn analizuje wyniki
laptop na biurku

Nasz panel klienta

Wyjątkowe środowisko przygotowane specjalnie dla naszych klientów. Możesz śledzić na bieżąco postęp prac, komentować i dodawać uwagi. Zgłaszać awarie i mieć stały dostęp do zespołu, z którym współpracujesz - Ty oraz Twoi współpracownicy. Możesz również bez infolinii zgłosić dowolne zapotrzebowanie na nową funkcjonalność.

Śledzenie postępów
Zgłoszenia supportowe
Monitoring SLA
Zgłaszanie projektów
Stały kontakt z zespołem

Z firmą Changelog współpracujemy w ramach supportu technicznego w zakresie integracji między systemami sprzedażowymi. Od początku współpracę można określić jako profesjonalną. Panowie dokładają wszelkich starań, aby jakość supportu była na najwyższym poziomie. Współpracujemy również przy wdrożeniu kolejnych integracji systemowych. Zawsze możemy liczyć na szybką reakcję w razie potrzeby czy występujących problemów. Dodatkowo wdrożenia poprawek i rozwiązywanie problemów technicznych również odbywa się w szybkim tempie, czas reakcji jest bardzo krótki, co ułatwia pracę i pomaga przy dalszym rozwoju. Liczymy na długofalową współpracę na utrzymującym się wysokim poziomie.

logo trefl
Agnieszka Pacuk
TRefl sa

Chcieliśmy usprawnić pracę naszego sklepu - lepiej zarządzać procesami w e-commerce, maksymalnie wykorzystać dostępne narzędzia i technologie. Zespół Changelog (daw. DreamTeam) dostarczył rozwiązanie stworzone dokładnie dla nas, dopasowane do konkretnych zapytań, potrzeb i realnych możliwości firmy. Wdrożenie całej strategii przebiegało sprawnie i nie odbijało się na prowadzonym biznesie. Szybko wykryli i usunęli główne błędy, które stopowały nasze działania, prowadząc przy tym sprawną komunikację z firmami trzecimi. Doceniam też, że Changelog (daw. DreamTeam) potrafi zrozumiale wytłumaczyć dość zawiłe procesy, a jego specjaliści byli dla nas dostępni praktycznie cały dzień.

logo gym glamour
Daniel Walendziak
Gym Glamour

Nie sposób przecenić profesjonalizmu oraz zaangażowania, jakie Changelog.pl włożyło w tworzenie naszej stronie internetowej. Ich zespół nie tylko dostarczył nam doskonałe narzędzie do prezentacji naszych produktów w grupie, ale także rozumiał czym nasza marka się kieruje. Dbając o najmniejsze detale, stworzyli stronę, która idealnie odzwierciedla naszą filozofię i estetykę. Ich podejście do projektu, skupienie na naszych potrzebach i perfekcjonizm sprawiły, że cały proces przebiegł gładko i efektywnie. Dzięki Changelog.pl mamy nie tylko funkcjonalną stronę, ale także wizualną perełkę, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Gorąco polecamy Changelog.pl każdej firmie, która szuka profesjonalnego i solidnego partnera.

logo golden mark
Łukasz Lener
Golden MArk

Współpraca z firmą Changelog przebiegła bardzo pomyślnie. Wdrożenie zmian we wtyczce Sellintegro zakończyło się sukcesem i oszczędziło nam miesiąc pracy jednego człowieka za cenę 1/3 wynagrodzenia pracownika, nie mówiąc o oszczędnościach i unikniętych błędach w przyszłości.Żadna inna firma nie chiała podjąć się realizacji tego zadania. Dla zespołu Changelog było to niezbyt wyymagające wyzwanie. Kontakt z Project Managerem przejrzysty, rzeczowy i prezycyjny. Drobne choroby wieku dziecięcego wdrożonej zmiany usunięte błyskawicznie. Duża elastyczność w kontekście współpracy. Jak będę potrzebował jakiejś dodatkowej funkcjonalności której nie oferuje Sellintegro, na pewno będę uderzał w pierwszej kolejności do chłopaków z Changelog.

logo hurtownia wera
kamil Jabłoński
Sport Cross

Rozpoczęliśmy współpracę z SellIntegro od automatyzacji wprowadzania zamówień, co bardzo ułatwiło nam pracę. Wyeliminowało dużo godzin pracy i przede wszystkim prawie do zera zminimalizowało błędy w wysyłkach. Ta współpraca była mega szybka, firma zrealizowała to rozwiązanie w tydzień i od razu właściwie zadziałało. Wdrożenie informatyczne nie jest łatwe i generuje sporo wysiłku dla obu stron. Teraz działa nam to wszystko bardzo dobrze. Wszystkie te usprawnienia wygenerowały w firmie więcej energii, która może skupić się na czymś innym, a nie na prostych operacjach.

logo ragaba
Justyna Bielawska
Ragaba

Przeczytaj co mówią o nas klienci

Nie musisz wierzyć nam na słowo, zobacz co mówią nasi partnerzy biznesowi.

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.
Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.