Goldenmark — stabilna, szybka, zawsze aktualna strona korporacyjna

Dzięki synergii stylu i nowoczesnych technologii, stworzyliśmy stronę, która nie tylko zaspokaja potrzeby użytkowników, ale również wyraża luksusowy charakter marki Goldenmark.

Zakres działań:

Development: (Webflow, Relume, Client First)
User Experience
Projekt graficzny: (Figma)

Klient:

Goldenmark to renomowana firma specjalizująca się w stabilnych i unikatowych produktach inwestycyjnych, takich jak złoto, diamenty, sztuka i kolekcjonerskie książki. Celem było stworzenie obecności cyfrowej, która odzwierciedlałaby filozofię firmy opartą na stabilności, niezależności i finansowej wolności.

Proces projektowy:

Opracowany przez nas system projektowy nie tylko zapewnia spójność wizualną, ale również pozwala na skalowalność i adaptację do zmieniających się trendów. Stworzyliśmy harmonijną koncepcję, która umożliwia użytkownikom łatwą nawigację i zwiększa ich zaangażowanie, poprzez konsekwentną architekturę treści na każdej podstronie. W procesie projektowym kluczowe było nasze doświadczenie w narzędziach low-code jak Webflow, które pozwoliło nam elastycznie reagować na potrzeby projektu i zachować wysoki poziom kreatywności. Użyliśmy biblioteki Relume i przestrzegaliśmy standardu "Client First" w procesie developmentu, co gwarantuje wysoką jakość i skalowalność.

Zaawansowane techniki projektowania responsywnego (RWD) użyte w projekcie gwarantują, że strona prezentuje się idealnie na różnych urządzeniach, co zdecydowanie poprawia doświadczenia użytkowników.

Goldenmark

Nowoczesna technologia i bezpieczeństwo

Dzięki wykorzystaniu platformy Webflow, zapewniliśmy nie tylko szybką reakcję strony i jej stabilność operacyjną, ale także zoptymalizowaliśmy ją pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO). Nasze rozwiązania technologiczne nie tylko gwarantują szybkość działania, ale również poprawiają widoczność strony w wynikach wyszukiwania.

Zintegrowane mechanizmy bezpieczeństwa chronią przed cyberzagrożeniami, zabezpieczając dane klientów i treści firmowe. Dzięki ciągłym aktualizacjom, system pozostaje odporny na nowe wyzwania w przestrzeni cyfrowej, co zapewnia bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie strony na co dzień.

Goldenmark

Pełna kontrola nad treściami w rękach zespołu Goldenmark.

Za pomocą systemu CMS Webflow, zespół Goldenmark może w łatwy sposób aktualizować treści na stronie, co pozwala na dynamiczne reagowanie na potrzeby rynku. Samodzielne dodawanie i edytowanie treści, w tym artykułów blogowych i ofert pracy, sprawia, że strona jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i informacjami.

Wszystkie elementy zarządzane są przez przejrzysty interfejs, który maksymalizuje komfort pracy i minimalizuje ryzyko błędów. Ta funkcjonalność sprawia, że zarządzanie treścią staje się nie tylko skuteczne, ale także przyjemne.

Goldenmark

Opinia klienta

Nie musisz wierzyć nam na słowo, zobacz co mówi o nas nasz klient.

Nie sposób przecenić profesjonalizmu oraz zaangażowania, jakie Changelog.pl włożyło w tworzenie naszej stronie internetowej. Ich zespół nie tylko dostarczył nam doskonałe narzędzie do prezentacji naszych produktów w grupie, ale także rozumiał czym nasza marka się kieruje. Dbając o najmniejsze detale, stworzyli stronę, która idealnie odzwierciedla naszą filozofię i estetykę. Ich podejście do projektu, skupienie na naszych potrzebach i perfekcjonizm sprawiły, że cały proces przebiegł gładko i efektywnie. Dzięki Changelog.pl mamy nie tylko funkcjonalną stronę, ale także wizualną perełkę, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Gorąco polecamy Changelog.pl każdej firmie, która szuka profesjonalnego i solidnego partnera.

logo golden mark
Łukasz Lener
Golden MArk

Zróbmy wspólnie coś niesamowitego i wyjątkowego!

Nie sprzedajemy fotowoltaiki, nie będziemy Cię nękać zbędnymi telefonami jeśli tego nie chcesz. Zawsze staramy się dostarczać wartości naszym potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak. Przepraszamy za usterki.